3500/4 Klasik - Pompë të Vendosur nga kopshti

1719-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 154 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 154 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,54 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

154,45 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Compact pompë kopsht 3500/4 GARDENA e madhe është një bazë model që mund të përdoret për aplikacione të ndryshme.

Në sajë të fuqisë së thithje dhe operative të presionit, pompë është ideale për të pirë, me rritjen e presionit, të tërhequr ose aspirati trokitje e lehtë e ujit, shiut të ujit ose pishinë me ujë që përmban klor.

Dy rezultatet nga ky model do të lejojë përdorimin e njëkohshëm të dy pajisje.

I lehtë dhe i fuqishëm, pompë është e lehtë për t'u përdorur.

Një hapje të gjerë mundëson mbushjen e pompë përpara përdorimit dhe, në sajë të ergonomik të trajtojë, pompë lehtë mund të transportohen.

E gome, këmbët të siguruar stabilitetin dhe funksionimin me të ulët në nivelet e zhurmës dhe pa dridhje.

Në mënyrë për të mbrojtur atë nga ngrica dhe për të shmangur dëme të pompë nga kopshti është i pajisur me një thahet uji për të zbrazur pompë e çdo të mbetur të ujit.

Për të shtuar qëndrueshmëri, GARDENA mbështetet ekskluzivisht parë materiale të cilësisë.

Qeramike veshje dhe izolim të dyshtë në mes të motorike dhe impeller të siguruar operimin e sigurt dhe për të shmangur dëme të pompë.

Termike të kaluar ende mbron me motor nga overloads.

Shënim: GARDENA pompa nuk janë të përshtatshme për ujë të njelmët, korrozive apo lehtësisht të ndezshme substancave ushqimore.

Karakteristika Të 3500/4 Klasike

Soluzione completa per un collegamento immediato

Zgjidhje të plotë për një lidhje të menjëhershme

Pompë të vendosur nga kopshti përfshin gjithçka që ju nevojitet për një lidhje të shpejtë dhe të komisioneve të pompë. E zgjidhje të plotë përfshin një pompë kopsht 3500/4 Klasik, një thithje zorrën 3.5 metra duke përfshirë thithje filtër dhe një mekanizëm për parandalimin e zbaticë, një çorape kopsht nga 20 metra (Ø 13 mm - 1/2") dhe pajisje të lidhur Origjinal GARDENA, duke përfshirë një shtizë.

Per diverse applicazioni

Për aplikime të ndryshme

Dy rezultateve të ju lejojnë për të njëjtën kohë të përdorni dy pajisje.

Robusta e resistente

I guximshëm dhe të qëndrueshme

E para materiale të cilësisë dhe i përpiktë procesin e ndërtimit për të mbrojtur pompë nga mundshëm të dëmeve, sigurimit të një kohë të gjatë shërbimit të jetës dhe operimin e sigurt.

Facile da usare

Easy-to-përdorimi

Një hapje të gjerë lehtëson të lehtë mbushjen e pompë përpara përdorimit - pa hinkë. Në sajë të ergonomik të trajtojë pompë lehtë mund të transportohen.

Silenziosa

E heshtur

E gome, këmbët të siguruar që pompë stabilitetit, si dhe funksionimin me të ulët në nivelet e zhurmës dhe pa dridhje.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Karakteristikat hidraulike
Prurjes max. (l./min.)60
Max kokë. (m.)41
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë3/4 "
Shkallën e mbrojtjesIP 44