4000/5 Rehati - Pompë kopsht

1732-20

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 177 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 177 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,77 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

177,27 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompë kopsht GARDENA 4000/4 ka një nivel të ulët të zhurmës dhe ofron rehati më të madhe për përdorim në shtëpi dhe në kopsht.

Në sajë të fuqisë së thithje dhe operative të presionit, pompë është ideale për të pirë, me rritjen e presionit, të tërhequr ose aspirati trokitje e lehtë e ujit, shiut të ujit ose pishinë me ujë që përmban klor.

Një para-integruar filtër siguron pa probleme të funksionimit.

Në sajë të dy rezultateve - një prej të cilave është e rregullueshme - është e mundur në të njëjtën kohë të përdorni dy pajisje.

Pompë është e lehtë për t'u përdorur.

Një hapje të gjerë mundëson mbushjen e pompë përpara përdorimit dhe, në sajë të ergonomik të trajtojë, pompë lehtë mund të transportohen.

E gome, këmbët të siguruar stabilitetin dhe funksionimin e me nivel të ulët dridhje dhe zhurmë.

Në afërsi të dimrit, pompë mund të jetë e lehtë të zbrazur duke përdorur një thahet uji të veçantë.

Për të shtuar qëndrueshmëri, GARDENA mbështetet ekskluzivisht parë materiale të cilësisë.

Qeramike veshje dhe izolim të dyshtë në mes të motorike dhe impeller të siguruar operimin e sigurt dhe për të shmangur dëme të pompë.

Termike të kaluar ende mbron me motor nga overloads.

Shënim: GARDENA pompa nuk janë të përshtatshme për ujë të njelmët, korrozive apo lehtësisht të ndezshme substancave ushqimore.

Karakteristika Të 4000/5 Rehati

Robusta e resistente

I guximshëm dhe të qëndrueshme

E para materiale të cilësisë dhe i përpiktë procesin e ndërtimit për të mbrojtur pompë nga mundshëm të dëmeve, sigurimit të një kohë të gjatë shërbimit të jetës dhe operimin e sigurt.

Funzionamento senza problemi

Funksionimin pa probleme

Një para-integruar filtër mbron pompë kundër ndotjes dhe kështu siguron pa probleme të funksionimit.

Per diverse applicazioni

Për aplikime të ndryshme

Dy rezultatet - një prej të cilave është e rregullueshme - i lejon përdorimin e njëkohshëm të dy pajisje.

Facile da usare

Easy-to-përdorimi

Një hapje të gjerë lehtëson të lehtë mbushjen e pompë përpara përdorimit - pa hinkë. Në sajë të ergonomik të trajtojë pompë lehtë mund të transportohen.

Silenziosa

E heshtur

E gome, këmbët të siguruar që pompë stabilitetit, si dhe funksionimin me të ulët në nivelet e zhurmës dhe pa dridhje.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Karakteristikat hidraulike
Prurjes max. (l./min.)67
Max kokë. (m.)45
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë3/4 "
Shkallën e mbrojtjesIP 44