40 metra katror të lëndinë që është e gatshme në rrotullon

40MQPRTARTL

Produkt i ri

ÇMIMI DUKE PËRFSHIRË TVSH-NË DHE TRANSPORTIT

Përbërja:
90% Festuca Arundinacea 10% Poa Pratense
Paletë e 40 sqm, 80 rrotullon
  • Lëndinë të rrokulliset në të vërtetë bar.
  • Lehtë shtojcë për shkak të dendur sistemit root.
  • Instalimi është e thjeshtë dhe drejtpërdrejtë.

Më shumë detaje

Consegna da 1 a 3 giorni dopo aver concordato la zollatura

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 340 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 340 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,40 € .


Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

Ne dorëzojmë vetëm në Itali, në një javë nga rendi.

340,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Lëndinë të rrokulliset në të vërtetë bari (*) marrë nga një përzierje e 90% të festuca arundinacea dhe 10% poa pratense.

Është lëndinë më shumë, klasik. Me gjelbërim të përjetshëm dhe rezistente ndaj ndikimit dhe në hije.

Të shtrirë në tokë do të jetë i mjaftueshëm për të skuqur dhe lëndinë do të zhytet rrënjët e saj në tokë.
Në një çështje e disa ditë do të përfundojë shtojcë dhe ju do të keni një lëndinë me bar të vërtetë të trasha dhe të dendura.

Kjo zgjidhje të shitur një paletë prej 40 sqm, është projektuar për ata që duan të bëjnë kopshtin e tyre të thjeshtë dhe mënyrë e shpejtë.
Ne raport tona të veçanta, portal për shitjen e lëndinë në role (**) Lëndinë Turf Online që ju mund të gjeni në internet në adresën >>> WWW.PRATOERBOSO.NET <<<

* Lëndinë rrotullon është mallrat që prishen. Pra, sigurohuni që të le ju e anijes për një adresë ku mund të dorëzohet pa vështirësi.

** Ne rekomandojmë që urdhëron lëndinë të rrokulliset në Lëndinë Turf Online sepse software që përdoret nga Lëndinë Dyqan për llogaritjen e kostos së transportit nuk është e aftë të llogaritjen optimal çmimin për çdo zonë rezidenciale.
Lëndinë Turf Online, të gjejnë adresa WWW.PRATOERBOSO.NET ajo është e tona të veçanta, portal për shitjen e lëndinë në role dhe është i aftë për llogaritjen kosto optimale të dorëzimit të lëndinë në çdo zonë të Italisë.
Kjo nuk është edhe e këshillueshme për të futur të shumta në qerre të përpiqen të arrijnë një madhësi të caktuar.
Ajo është e rekomanduar që ju të blerë lëndinë rrotullon në madhësi që ju dëshironi në www.pratoerboso.net

Komente

Të dhënat fletë

Composizione tipica
Festuca arundinacea (%)90
Poa pratense (%)10
Dimensioni e peso
Madhësia e kufomë (cm)125x40
Trashësia e pllakave (cm)1,5 - 2
Numri i plisa80
Default
Lloji i lëndinëMICROTHERM
Rezistencë të ftohtëe mesme e lartë
Rezistenca ndaj nxehtësisëmedia
Rezistenca ndaj ndikimitmedia
Rezistenca ndaj thatësirësmedia
Rezistenca ndaj kripshmëriai ulët mesatar
Mirëmbajtjamedia
Rajonet e rekomanduarVeneto

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog