Lëndinë HIJESHI

Lolium Perenne e Poa Pratense

Produkt i ri

Madhësia e pjatës është 125 x 40 cm dhe pastaj tokën e mbulon gjysmën një katror të sipërfaqes.

Nga sasia e urdhëroi të thotë në metra, kjo do të thotë se në qoftë se ju shkruani në shumë fusha, '100', ju do të merrni 200 rrotullon e lëndinë të aftë për të mbuluar një sipërfaqe prej 100 metra katrorë.

Më shumë detaje

Consegna da 1 a 3 giorni dopo aver concordato la zollatura

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 7 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 7 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,07 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

Ne dorëzojmë vetëm në Itali, në një javë nga rendi.

7,90 € me TVSH

m2
Ju lutemi shkruani të dhënat për shpërndarjen dhe kontrolloni disponueshmërinë.
Totali i taksave dhe të anijeve të përfshira

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Përzierje e Lolium Perenne dhe Poa Pratense

Në përgjithësi përdoret për objektet sportive dhe atje ku nuk susssistano problemet e ujit dhe të nxehtit e tepërt. Kombinon një veçanërisht elegante për një rezistencë të ndikimit shumë të mirë.

Ajo i reziston shumë mirë e ftohtë dhe mjaft e ngrohtë.

Për të shkëlqyera të saj rezistencë të trafikut këmbë, është nga llojet më të përdorura në fushat e futbollit.

Më pak e shkëlqyer është rezistenca në hije, duke qenë një lëndinë që preferon me diell ekspozimi.

Ajo jep veten për prerje lartësi mjaft të ulët mes 2,5 dhe 3,5 cm, por mund të tolerojë lartësi deri në 1.5 cm për periudha të shkurtra. Prerë mund të jetë bërë me mower blades helical apo rrotullues.

Se si është bërë dhe dërguar

Pas blerjes, konsumatori është i kontaktuar nga ynë ofrimit të zyrës për të rënë dakord mbi të saktë dita e dorëzimit. Qilim është "zollato" dhe dërguar në të njëjtën ditë për të siguruar që ata të arrijnë të freskët për konsumatorin.

E transportit dhe të dorëzimit

Lëndinë është përgatitur në përshtatshme paleta janë besuar korrier marrëveshje me të përshtatshme do të thotë për të shpejtë të transportit. Shkarkimin nga konsumatori do të jetë bërë nga transportuesi me automjetet e pajisura me hidraulike bisht heq ose cranes për të siguruar një të shpejtë dhe të lehtë dumping.

Komente

Të dhënat fletë

Dimensioni e peso
Madhësia e kufomë (cm)125x40
Default
Lloji i lëndinëMICROTHERM

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog

Përshtatja e produktit

Pas ruajtjes së produktit tuaj të personalizuar, mos harroni të shtoni atë në shportën tuaj.

Teksti

loader

* fusha të detyrueshme