Shitje! S461Y - shtytje Lawnmower nga 46 cm Pamjen më të mëdha

S461Y

MGF

S461Y - shtytje Lawnmower nga 46 cm

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 219 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 219 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,19 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

219,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

MotorMGF
Lloji I Motorit4T - V139 OHV
Kub kapaciteteve139 cc
TërheqjeA spinta
Sistemit të transmisionitA spinta
KornizëAcciaio
Kapaciteti shportë mbledhja60 l
Me performancë të lartëno
Lloji i prerëRaccolta/Mulching/Scarico posteriore/Scarico laterale
Prerje46 cm
Prerja lartësi min (mm)25-75 mm
Prerja gjatesia max (mm)75
Numri i prerjes lartësi7
Prerja rregullim të lartësiCentralizzata
Blades1
Mulching KitIncluso
Rrota me kushinetasi
Të shpejtë të të serisë për ujëno
Të Trajtojë Të Butë Gripsi
Rregullueshme trajtuar (lartësi)si
Kanate të trajtojësi
Mis-it. zhurma e emetimit96 dB(A)
Akustike fuqi të garantuara, të garantuara (LWA)96 dB(A)
Dimensioni rear rrota200 mm

Më shumë info

Mowers ideale për kopshte të vogla dhe të mesme (deri në 1000 sqm).

Shtytje lawnmower përbëhet nga një trup çeliku me prerje lartësi rregulluese qendrore, 7-pozita.

Performancë të shkëlqyer, të garantuara nga 4-goditje motori lart valve OHV 139 kp.

Pasme shkarkimit, mbledhjen e basket 40 l, ose Mulching.

Kjo është një mower projektuar për të trajtuar problemet pa kositje të sipërfaqeve të gjelbra e mediave dimension.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit me djegie të brendshme
MotorMGF
Lloji I Motorit4T - V139 OHV
Kub kapaciteteve139 cc
Dati del sistema di trasmissione
TërheqjeA spinta
Sistemit të transmisionitA spinta
Dati del sistema di taglio
Lloji i prerëRaccolta/Mulching/Scarico posteriore/Scarico laterale
Prerje46 cm
Prerja lartësi min (mm)25-75 mm
Prerja gjatesia max (mm)75
Numri i prerjes lartësi7
Prerja rregullim të lartësiCentralizzata
Blades1
Dotazioni
Mulching KitIncluso
Equipaggiamento
Rrota me kushinetasi
Të shpejtë të të serisë për ujëno
Të Trajtojë Të Butë Gripsi
Rregullueshme trajtuar (lartësi)si
Kanate të trajtojësi
Dimensioni e peso
Kapaciteti shportë mbledhja60 l
Dimensioni rear rrota200 mm
Default
KornizëAcciaio
Me performancë të lartëno
Mis-it. zhurma e emetimit96 dB(A)
Akustike fuqi të garantuara, të garantuara (LWA)96 dB(A)

Artikuj të lidhura në blog

Nuk ka artikuj të lidhura në blog