V-3540 - shtytje Lawnmower 40 cm Pamjen më të mëdha

HRC673

Vigor

V-3540 - shtytje Lawnmower 40 cm

  • Kapaciteti shportë mbledhjen: 55 litra
  • Motor: 4T KP. 118 HP. 3,5 OHV
  • Prerja lartësi rregullimin: 3 pikë, 2.5 për 5.7 cm
  • Prerje: 40 cm
  • Pasme shter: përfshira
  • Shasi: Polypropylene ndikim të qëndrueshëm
  • Pesha: 26 Kg

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 4999 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 4999 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 49,99 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Pas shitjes ndihmë për përdorimin e saktë të produktit.

4 999,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

MotorHonda
Lloji I MotoritGSX 270 OHV HIE
Kub kapaciteteve270 cc
TërheqjeA spinta
Sistemit të transmisionitSemovente a velocita variabile
Lloji i prerëRaccolta posteriore
Prerje65 cm
Prerja lartësi min (mm)20-75 mm
Prerja gjatesia max (mm)110
Prerja rregullim të lartësiCentralizzata

Më shumë info

E mower Energji V-3540, praktik dhe të dobishëm, është i përshtatshëm për kopshte të vogla në madhësi.

Me furnizimin me karburant, mower Energji V-3540 është ideal për shtëpitë dhe kopshtet.

Cilësi të shkëlqyera / raportit të çmimeve.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit me djegie të brendshme
MotorHonda
Lloji I MotoritGSX 270 OHV HIE
Kub kapaciteteve270 cc
Dati del sistema di trasmissione
TërheqjeA spinta
Sistemit të transmisionitSemovente a velocita variabile
Dati del sistema di taglio
Lloji i prerëRaccolta posteriore
Prerje65 cm
Prerja lartësi min (mm)20-75 mm
Prerja gjatesia max (mm)110
Prerja rregullim të lartësiCentralizzata