PowerMax 42 E - Mower elektrike 42 cm Pamjen më të mëdha

4076-20

Gardena

PowerMax 42 E - Mower elektrike 42 cm

 • Kapaciteti i kolektorit: 50 litra
 • Fuqia: 1700 vat
 • Progresi: me rear-wheel drive në një shpejtësi konstante
 • Prerja lartësi rregullimin: të centralizuar
 • Prerje: 42 cm
 • Prerja lartësi: jo. 5
 • Prerja lartësi, min-max: 20-60 mm
 • Gjerësia e punës zona: 800 metra katrore
 • Mulching Kit: përfshira
 • Pasme shter: përfshira

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 238 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 238 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,38 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Mund të aktivizoni sigurimin aksidental të dëmit në këtë produkt.

238,03 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


 • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
 •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Fuqia motorike (W)1700
TërheqjeA spinta
Kapaciteti shportë mbledhja50 l
Prerje42 cm
Prerja lartësi min (mm)20-75 mm
Prerja gjatesia max (mm)68
Numri i prerjes lartësi5
Prerja rregullim të lartësiCentralizzata
Sipërfaqe të punës (sqm)800

Më shumë info

Lëndinë mower elektrike PowerMax 42 E GARDENA është e lehtë dhe të lehtë për t'u përdorur.

Shporta bari është e lehtë për të hequr, duke shfaqur një dritare transparente që tregon nivelin e plotësimit të shporta dhe një hapje të gjerë.

Shporta është e vendosur në mes të dy mbërthen mund të hiqet me një lëvizje përpjetë dhe të zbrazur.

Falë saj motor të fuqishëm, PowerPlus, madje kositje të lartë bar të lagur ose pa ndonjë problem.

Në sajë të këtij të reja të teknologjisë, me peshë totale është reduktuar në masë të madhe; për më tepër, në sajë të mëdha rrota me aftësi të ecurit, lawnmower është shumë më e lehtë për të manovruar.

Puna në bari bëhet më e lehtë dhe e qetë. Lartësia e prerë mund të rregullohen në pesë nivelet në një shkallë të lehtë-to-lexuar.

Praktike: trajtuar është foldable shpejt dhe me lehtësi për transport të lehtë dhe një gjurmë të vogël.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Fuqia motorike (W)1700
Dati del sistema di trasmissione
TërheqjeA spinta
Dati del sistema di taglio
Prerje42 cm
Prerja lartësi min (mm)20-75 mm
Prerja gjatesia max (mm)68
Numri i prerjes lartësi5
Prerja rregullim të lartësiCentralizzata
Dimensioni e peso
Kapaciteti shportë mbledhja50 l
Default
Sipërfaqe të punës (sqm)800

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...