Shanghai 65 - sintetike bari 2x5 mt Shfaq të madhe

Shanghai 65 - sintetike bari 2x5 mt

Shanghai 65

Produkt i ri

Lartësia 7 mm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 54 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 54 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,54 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

54,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Manto multi-qëllim, shumë rezistent ndaj tranzit. Rezistente ndaj weathering, lagështi dhe temperaturat e skajshme. Kjo është higjienike dhe hypoallergenic, të përsosur për fëmijët dhe kafshët shtëpiake.

Komente