Barbados - sintetike bari 2x10 mt Shfaq të madhe

Barbados - sintetike bari 2x10 mt

Barbados

Produkt i ri

Lartësia 30 mm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 371 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 371 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,71 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

371,23 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Një lëndinë shumë e ngjeshur, me një plus i butësi falë fibra të vijë në formën e një C.

Fibra më bëni në hije të gjelbër dhe ngjyrë bezhë që japin një sipërfaqe shumë të natyrshme të duken.

Kujtesa efekt vertikal. Fibrave të shërohen shpejt dhe të tyre verticality pasi bymehet.

Rezistent ndaj motit për lagështi dhe temperaturat e skajshme. Kjo është higjienike dhe hypoallergenic, të përsosur për fëmijët dhe kafshët shtëpiake.

Komente