Siena - Prato sintetike 2x10 mt Shfaq të madhe

Siena - Prato sintetike 2x10 mt

Siena

Produkt i ri

Lartësi 40 mm.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 409 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 409 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 4,09 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

409,11 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Një model që e kënaq, si dendësia, realizëm, kujtesës, vertikale, dhe një shtesë butësi falë fibra drejtë dhe e sheshtë. Intensive të gjelbër.

Një produkt të dallojnë veten.

Kujtesa efekt vertikal. Fibrave të shërohen shpejt dhe të tyre verticality pasi bymehet.

Rezistent ndaj motit për lagështi dhe temperaturat e skajshme. Kjo është higjienike dhe hypoallergenic, të përsosur për fëmijët dhe kafshët shtëpiake.

Komente