LËNGUN DIELLORE 2/14 - Kit, pompë elektrike, energjia diellore Shfaq të madhe

LËNGUN DIELLORE 2/14 - Kit, pompë elektrike, energjia diellore 1500 W

FLUID SOLAR 2/14

Produkt i ri

Rrjedha deri në 75 l/min (4.5 m3/h) Kreu deri në 146 m Motor 1500 W

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1329 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1329 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 13,29 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 329,05 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kit, pompë elektrike, diellore të Ujit LËNGUN DIELLORE 2/14 1500 Watt-it me një varg nga 5 deri në 75 litra në minutë, dhe prevalenca nga 20 deri në 146 metra.

Performanca janë të parapara me modulet fotovoltaike me një total nominale fuqia e 1960 Wp janë të lidhura në mënyrë që të marrë asnjë ngarkesës tensionit të 100 VDC dhe një rrezatimi diellor prej 1000 W/sqm.

Kit përfshin:
e pompë elektrike me kordonin e energjisë, 2 metra të gjatë, lidhja elektrike nga panelet fotovoltaike për të pompë, copëtoni kit kabllo, 5 meshkuj lidhësit dhe 5 femra lidhësit.

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Shkarkime

Të dhëna teknike Fluid diellore

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të Fluid Pompa diellore Pedrollo.

Shkarkime (1.27M)