LËNGUN DIELLORE 1/10 - Kit, pompë elektrike, energjia diellore, 750 W

FLUID SOLAR 1/10

Produkt i ri

Rrjedha normat e deri në 38 l/min (2.28 m3/h) Kreu deri në 79 m me Motor, 750 W

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1075 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1075 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 10,75 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 075,12 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kit, pompë elektrike, diellore të Ujit LËNGUN DIELLORE 1/10 750 W. prurjes 5-38 lt./min. përhapja 79/12 mtetri

Performanca janë të parapara me modulet fotovoltaike me një total nominale fuqia e 980 Wp të lidhura në një mënyrë për të marrë e pa ngarkuar me tension 100 VDC dhe një rrezatimi diellor prej 1000 W/sqm.

Kit përfshin:
e pompë elektrike me kabllo të energjisë 2 metra të gjatë
lidhja elektrike nga panelet fotovoltaike për të pompë
e copëtoni kit kabllo
5 meshkuj lidhësit dhe 5 femra lidhësit

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
Loansfurnizimi me ujë
Loansujitje
Loanssistemet e presionit
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)35
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Shkarkime

Të dhëna teknike Fluid diellore

Templates, kurbat e interesit dhe karakteristikat konstruktive të Fluid Pompa diellore Pedrollo.

Shkarkime (1.27M)