FME005 - fleksibël Bashkim 1/2" Pamjen më të mëdha

FME005

Irridea

FME005 - fleksibël Bashkim 1/2"

Sulmi mashkull / mashkull.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 6 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 6 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,06 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

6,35 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Ju lejon të vendosni nivelin e spërkatës kokat në zonat e paarritshme kryesore tub, të tilla si qoshet, uljes, niches, etj

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...