850-0505 - Extension: 3/4"x3/4" Shfaq të madhe

850-0505 - Extension: 3/4"x3/4"

850-0505

Produkt i ri

Sulmi mashkull 7 meshkuj. Gjatësi 15 cm.

Më shumë detaje

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

0,34 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Me një normal thikë, të provës mund të reduktohet në gjatësi, me të prerë në pikë të paracaktuar të largët prej 12.5 mm nga njëri-tjetri, duke paraqitur mashkull thread, për kyçje në rrjet nga ana e spërkatës nga të tjerë.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...