1-B1222-18 - të Përbashkët 3 nyje të arritur 45 cm 1" Shfaq të madhe

1-B1222-18 - të Përbashkët 3 nyje të arritur 45 cm 1"

1-B1222-18

Produkt i ri

Mashkull thread OSHB-ve.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 47 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 47 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,47 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

47,88 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Të përshtatshme për lidhjen e mëdha sprinklers.

5 bërryla mund të kthehet në një tjetër, dhe do të lejojë orientimi i spërkatës në lidhje me drejtimin e dëshiruar, e leveling krahasuar me nivelin lëndinë, kontrollin e perpendicularity, dhe, më në fund, të mbrojë e të rrjetit dhe irrigator nga efektet e ngarkesa të rënda.

Komente