Wintergreen - Bojë për lëndinë macroterme Shfaq të madhe

Wintergreen - Bojë për lëndinë macroterme

Wintergreen-500

Produkt i ri

E NGJYROSUR E BARIT

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 46 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 46 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,46 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Konsulencë agronomike e ekspertëve para dhe pas shitjes.

100% e mallrave të freskëta

46,90 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E WINTERGREEN është një ngjyrë të gjelbër është jo-toksike për të pikturuar në lawns e ngrohtë sezonit turfgrasses, ajo.

E WINTERGREEN është një ngjyrë e që ka një veprim antidisseccante, mbrojtjen e fidaneve të ngrohtë sezonit turfgrasses, nga të ftohtit e dimrit dhe parashikuar pranverë zgjimi i disa ditë në krahasim me qilima të cilat nuk mund të trajtohen.

Rekomanduar për një lëndinë të Cynodon Dactylon, Paspalum, dhe Zoysia në fushën e sportit, të banimit dhe rekreative.

E WINTERGREEN ju lejon të kurseni kohën dhe paratë në administrimin e qilima të macroterme në periudhën e dimrit të marrë vendin tradicional të tranzicionit të përkohshme, bazuar në reseeding me Lolium.

l WINTERGREEN për të rritur efektin e saj duhet të jenë të shpërndarë në një sipërfaqe të thatë, dhe kohëzgjatja e tyre është rreth 3-5 javë.

Periudha e përdorimit
ZanShkurtMarPrillMagShtKorrikGjilpërëTë vendosurTetorNëntorDhj

Komente

Të dhënat fletë

Caratteristiche essenziali
Llojibojë
LirimTransferimi i menjëhershëm
Utilizzo e dosaggio
Periudha e përdorimitPre-dimër
Doza500-1000 ml për 250 m2
Veprimbojë

Shkarkime

Data fletë WINTERGREEN

Përbërja, periudha e përdorimit dhe dozen e rekomanduar e bojë për WINTERGREEN lëndinë të Bottos.

Shkarkime (218.54k)