VMZ 65 - Cultivator Shfaq të madhe

VMZ 65 - Cultivator

VMZ 65

Produkt i ri

Motor: 4-goditje 190 cc
Llojin e transmetimit: manual
Përpara subject: 1
Duke punuar gjerësia: 85 cm
Duke punuar thellësi: 17-35 cm

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 510 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 510 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,10 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

510,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E pasme-tine Energji VMZ 65, i cili është i domosdoshëm në ruajtjen e vogël kopshte dhe parqe, është një shumë i dobishëm për ndihmë për të lehtësuar operacionet e përmbysjen e plisa të dheut.

4-Goditje motori 190 cc 5.3 Hp ofron një fuqi më se të mjaftueshme edhe për përdorim në terrene të vështira.

Cilësi të shkëlqyera / raportit të çmimeve.

Komente