Kolona për dalje e ujit nga varrosur Pamjen më të mëdha

COL-GAR

Irridea

KOL-GAR - Kolonë për dalje e ujit nga varrosur

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 101 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 101 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

101,15 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Kolona në dalje të ujit në lartësinë 1 metër me fund lidhjes 1/2" F rubinet 1/2" F zorrën lidhës.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !