Kabinë kopsht me zjarrëfikës Pamjen më të mëdha

POZZ-IDR

Irridea

Kabinë kopsht me zjarrëfikës

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,20 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

21,66 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Një klik mënyrë që

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Kabinë e polypropylene, me varet kapak, e gjelbër në ngjyrë.

Bronzi valve trupin me gji 3/4" dhe 1/2". Dalje me çorape lidhje 3/4".

Kapak me dritare, lëvizshëm për miratimin e tub.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...