Sporti - druri Veshjet Shfaq të madhe

Sporti - druri Veshjet

79695-03

Produkt i ri

Buono d'acquisto del valore di € 30,00

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 222 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 222 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,22 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

222,04 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Druri veshjet Blinky Sporti.

Pisha e mbarsur në autoclave.

Me 5 raftet, 3 e DREJTA, 2 MAJTË dhe 2 Dyer.

Kulmi 2 shpatet me mill.

Të plotë katin mm.15.

Rritje Çantë me hardware.

Madhësia cm.135 x 61 x 201.

Komente