coll-ez-flo-plus-tp2 - Kolektor nga 1" në 2 zona të Shfaq të madhe

coll-ez-flo-plus-tp2 - Kolektor nga 1" në 2 zona të

coll-ez-flo-plus-tp2

Produkt i ri

Me valvula TORO Ez-Flo Plus. Me kapak.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 50 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 50 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,50 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
8,08 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

50,11 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Shumëfishtë 1" para-mbledhur me valvula TORO EZ-Flo Plus, dhe kullimin plug.

Koleksionistin coll-ez-flo-plus-tp2 përfshin

ImazhEmriShih
EZ-FLO Plus - Elettrovalvola da 1 pollice M/M senza regolatoreEZ-FLO Plus - Elettrovalvola da 1 pollice M/M senza regolatoreEZ-FLO Plus - 1" Solenoid sferike M/M pa rregullatoriShih
Collettore bocchettonato a 2 uscite 1 polliceTë shumta bocchettonato 2 rezultatet 1"Shih
Tappo terminale in PVCNë fund të ppb në PVCShih
Bocchettone FxM 1 polliceBocchettone FxM 1 polliceTub Fole FxM 1"Shih

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...