coll-ez-flo-plus2 - Kolektor nga 1" në 2 zona të Shfaq të madhe

coll-ez-flo-plus2 - Kolektor nga 1" në 2 zona të

coll-ez-flo-plus2

Produkt i ri

Me valvula TORO Ez-Flo Plus.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 45 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 45 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,45 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

45,21 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Shumëfishtë 1" para-mbledhur me valvula TORO EZ-Flo Plus.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...