PA-100-HV-F5 - Kabinë të mbledhur nga 1" 5-zona e Shfaq të madhe

PA-100-HV-F5 - Kabinë të mbledhur nga 1" 5-zona e

PA-100-HV-F5

Produkt i ri

Me të dhëna të filtruar.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 193 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 193 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,93 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

193,98 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kabinë ka qenë mbledhur është një novator sistem që ju lejon të kurseni kohë në ndërtimin e sistemit të vaditjes, si dhe për të siguruar cilësinë, rendit dhe saktësinë e punës së kryer.

E fuqishme të shumta në PVC, për ngjitjen e reziston deri në 10 bar të presionit, një solenoid valve bolted të shumëfishtë me një të veçantë sealant që lejon disassembly dhe zgjedhjen e kombinime të ndryshme, shkakton kabinë të jetë vetëm një në kategori.

E solenoid valvulave janë të arritshme nga lart për mirëmbajtje, përveç kësaj, grupi i shumëfishtë-valvula mund të hiqen tërësisht nga unscrewing e pajisje me një arrë e vendosur në dalje të valvulave dhe në hyrje të ujit.

Për mirëmbajtjen dimërore është dhënë për një plug për ikjen.

E solenoid valvulave janë në dispozicion ndërprerë 1" diametër.

Versionet: nga 2 deri në 5 solenoid valvulave në kabinë drejtkëndëshe me dimensione në bazë janë 39 x 52 cm. nga 5 deri në 8 solenoid valvulave në kabinë me drejtkëndëshe masat në bazë të 46 x 63 cm.

Në hyrje dhe dalje ndërprerë 1-inch mashkull.

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Numri i zonave të5

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...