PA-100-JTV-FP3 - Kabinë të mbledhur nga 1" për 3 zona Shfaq të madhe

PA-100-JTV-FP3 - Kabinë të mbledhur nga 1" për 3 zona

PA-100-JTV-FP3

Produkt i ri

Komponentët Shi Zog.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 376 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 376 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,76 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

376,98 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kabinë ka qenë mbledhur është një novator sistem që ju lejon të kurseni kohë në ndërtimin e sistemit të vaditjes, si dhe për të siguruar cilësinë, rendit dhe saktësinë e punës së kryer.

Kabinë është bërë duke përdorur programuesit e reja për multi-stacioni pellgje të funksionimit si një bateri e Bull WP seri, një zgjidhje që ju lejon për të realizuar një të vetme të grupit të kontrollit të bimëve, duke shmangur për të futur më shumë programuesit përdorues anë-nga-side.

Programuesit që janë aktualisht në dispozicion janë nga 2 deri 8 stacione me mundësinë e lidhjes sensor të motit.

Programues, një lëvizshëm, të vendosur në një mbështetje e veçantë me plotë instalime elektrike watertight lidhësit Super të Nënshkruar për një praktike dhe të menaxhueshme të programimit dhe vjetore të mirëmbajtjes (të zëvendësimit të baterisë).

E fuqishme të shumta në PVC, për ngjitjen e reziston deri në 10 bar presion, solenoid valvula me bistable bolted të shumëfishtë me një të veçantë sealant që lejon disassembly dhe zgjedhjen e kombinime të ndryshme, shkakton kabinë të jetë vetëm një në kategori.

E solenoid valvulave janë të arritshme nga lart për mirëmbajtje, përveç kësaj, grupi i shumëfishtë-valvula mund të hiqen tërësisht nga unscrewing e pajisje me një arrë e vendosur në dalje të valvulave dhe në hyrje të ujit.

Për mirëmbajtjen dimërore është dhënë për një plug për ikjen.

E solenoid valvulave janë në dispozicion ndërprerë 1" diametër.

Versionet: 2 dhe 4 solenoid valvulave në kabinë drejtkëndëshe me dimensione në bazë janë 39 x 52 cm. 6 dhe 8 solenoid valvulave në kabinë me drejtkëndëshe masat në bazë të 46 x 63 cm.

Në hyrje dhe dalje ndërprerë 1-inch mashkull.

Komente