PA-EZFLO-2 - Kabinë të mbledhur nga 1" në 2 zona të Shfaq të madhe

PA-EZFLO-2 - Kabinë të mbledhur nga 1" në 2 zona të

PA-EZFLO-2

Produkt i ri

Komponentët e DEMIT.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 85 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 85 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,85 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

 Calculate Shipping Cost
Shipping:
16,51 €
to Italia via Corriere DHL - Tariffa EXPRESS DOMESTIC
Estimated delivery: No estimated delivery specified

85,31 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Kabinë ka qenë mbledhur është një novator sistem që ju lejon të kurseni kohë në ndërtimin e sistemit të vaditjes, si dhe për të siguruar cilësinë, rendit dhe saktësinë e punës së kryer.

E solenoid valvulave janë të arritshme nga lart për mirëmbajtje, përveç kësaj, grupi i shumëfishtë-valvula mund të hiqen tërësisht nga unscrewing e pajisje me një arrë e vendosur në dalje të valvulave dhe në hyrje të ujit.

Për mirëmbajtjen dimërore është dhënë për një plug për ikjen.

E solenoid valvulave janë në dispozicion ndërprerë 1" diametër.

Kabinë drejtkëndëshe me dimensione në bazë janë 39 x 52 cm.

Input dhe rezultatet janë bërë me compression pajisje D32.
Dhe' të jetë e mundur për të kërkuar që janë ngritur për të compression pajisje të madhësive të ndryshme, për shembull, tubio D25 ose D20.

Kabinë e ZM-EZFLO-2 përfshin

ImazhEmriShih
Pozzetto rettangolare Serie LiteKabinë drejtkëndëshe Lite SeriShih
EZ-FLO Plus - Elettrovalvola da 1 pollice M/M senza regolatoreEZ-FLO Plus - Elettrovalvola da 1 pollice M/M senza regolatoreEZ-FLO Plus - 1" Solenoid sferike M/M pa rregullatoriShih
Giunto a croce bocchettonato FxFxFxM 1 polliceVijnë tek kryqi bocchettonato FxFxFxM 1"Shih
Tappo terminale in PVCNë fund të ppb në PVCShih
Bocchettone FxM 1 polliceBocchettone FxM 1 polliceTub Fole FxM 1"Shih
Raccordo femminaRaccordo femminaFemra përshtatshëm
- DIMENSIONET: Ø 32 x 1"
Shih
Raccordo femminaMashkulli i përshtatshëm
- DIMENSIONET: Ø 32 x 1"
Shih

Komente

Të dhënat fletë

Specifiche tecniche
Numri i zonave të2

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...