Lidhësi i dehur deri në 48V Pamjen më të mëdha

270I62

Irridea

270I62 - Lidhësi i dehur deri në 48V

Nuk ka shpërblim pikë për këtë produkt.


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

0,90 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Lidhësi i projektuar për instalimin e ujitjes dhe ndriçim, e përshtatshme për të krijuar lidhje më të shpejtë dhe më të sigurt në shumë ambiente të lagështa.

Mbushje të xhel silikoni siguron afatgjata për mbrojtjen e lidhjes.

E veçantë të pranverës siguron lidhjen me thjesht vidhosje lidhës në telat tashmë i zhveshur, për të garantuar sigurinë dhe qëndrueshmëri, deri në 600V

E veçanta hexagonal formën e shell lejon një të shpejtë dhe të lehtë instalimin ose me lindi duart ose me përdorimin e një mjeti me një chieve magji.

Të guximshëm të ndërtimit dhe UV-rezistente.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...