Lidhës, rrëshirë-veshura, ultra-të shpejtë deri në 600V Shfaq të madhe

Lidhës, rrëshirë-veshura, ultra-të shpejtë deri në 600V

BVS-2

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Calculate Delivery Cost

1,95 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Lidhësi interrabile, dhe ju instaloni atë shumë shpejt në 3 faza.

E hidroizolim është e siguruar nga një xhel të veçantë.

E përshtatshme për telat dhe hoses.

Komente

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...