MC 15/50-F - Pompë KANAL për pompimin e ujërave të zeza në tre Shfaq të madhe

MC 15/50-F - Pompë KANAL për pompimin e ujërave të zeza në tre faza

MC 15/50-F

Produkt i ri

Prurjes deri në 800 l/min (48 m3/h). Kreu deri në 16 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 597 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 597 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,97 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

597,70 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompë elektrike, PMC, e ndërtuar në gize të konsiderueshme trashësi, të jashtëzakonshme e fuqisë dhe rezistenca ndaj gërryerjes, ajo është e pajisur me binjake-CHANNEL çelik që lejon kullimin e lëngjeve me praninë e ngurta pjesë në suspendim, të shkurtër-fibra.

Ajo është e përshtatshme për përcjelljen e ujërave të zeza dhe ujërave të zeza, të ujërave të ndotura, ujërave të përziera me baltë, ujërave nëntokësore dhe sipërfaqësore nga përdor të tilla si: condominiums, ndërtesat publike, industri, multi-katëshe parqet e makinave, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave fushat, dhe në kuadër të përshtatshme puset.

Modele dhe performancës MC-F

LLOJI
tre-fazor
MC 15/50-F
MC 20/50-F
MC 30/50-F
MC 30/70-F
PUSHTET
KWHP
1.11.5
1.52
2.23
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 400V (NJË)3.5
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)100
Prurjes max. (l./min.)800
Përhapja min. (m.)1
Max kokë. (m.)16
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAISI 431 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)44.2
Pesha (kg)36.1
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave MC-F

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së MC-F Pedrollo pompa.

Shkarkime (782.35k)