MC 40/70-F - Pompë KANAL për pompimin e ujërave të zeza në tre Pamjen më të mëdha

MC 40/70-F

Pedrollo

MC 40/70-F - Pompë KANAL për pompimin e ujërave të zeza në tre faza

Prurjes deri në 1600 l/min (96 m3/h). Kokën lart për 17 m. Engine 3 Kw (4 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 793 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 793 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 7,93 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

793,00 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)Katër
Thithjen në 230V (NJË)13.5
Thithjen në 400V (NJË)7.8
Kabllo gjatësia (m)10
Prurjes min. (l./min.)200
Prurjes max. (l./min.)1600
Përhapja min. (m.)4
Max kokë. (m.)17
Prizë3"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox AISI 431
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)47,2
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)47,7
GaranciDy vjet

Më shumë info

Pompë elektrike, PMC, e ndërtuar në gize të konsiderueshme trashësi, të jashtëzakonshme e fuqisë dhe rezistenca ndaj gërryerjes, ajo është e pajisur me binjake-CHANNEL çelik që lejon kullimin e lëngjeve me praninë e ngurta pjesë në suspendim, të shkurtër-fibra.

Ajo është e përshtatshme për përcjelljen e ujërave të zeza dhe ujërave të zeza, të ujërave të ndotura, ujërave të përziera me baltë, ujërave nëntokësore dhe sipërfaqësore nga përdor të tilla si: condominiums, ndërtesat publike, industri, multi-katëshe parqet e makinave, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave fushat, dhe në kuadër të përshtatshme puset.

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)Katër
Thithjen në 230V (NJË)13.5
Thithjen në 400V (NJË)7.8
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)200
Prurjes max. (l./min.)1600
Përhapja min. (m.)4
Max kokë. (m.)17
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë3"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox AISI 431
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)47,2
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)47,7
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar