MCm 15/45-N - Pompa elektrike për ujërat e zeza, jo-bllokoj lloji të vetme-faza Pamjen më të mëdha

MCm 15/45

Pedrollo

MCm 15/45 - Pompa elektrike për ujërat e zeza, jo-bllokoj lloji të vetme-faza

Rrjedha normat e deri në 750 l/min (45 m3/h). Kreu deri në 14 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 317 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 317 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,17 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

317,84 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)8.2
Capacitor25 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)750
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)15
Lloji i ujitacqua lurida
Prizë2"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)42,8
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)20,2
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Pompa në MC seri janë të pajisura me binjake-KANALI që lejon kullimin e lëngjeve me praninë e pezulluar solids deri Ø 50 mm të shkurtër fibrave.

Janë të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, e jashtëzakonshme, forca, rezistenca ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri.

Ata janë të rekomanduara për të pompimit të ujërave të zeza dhe ujërave të zeza, të ujërave të ndotura, ujërave të përziera me baltë, nëntokësore dhe ujërave sipërfaqësore për përdorime të tilla si: condominiums, industri, multi-katëshe parqet e makinave, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave fushat, etj

Versioni i ri i gjykatës së QARKUT në seri krejtësisht të dizajnuara dhe të bëhet edhe më i besueshëm me futjen në përdorim të dyfishtë mekanike vulë dhe trajtimi në cataphoresis të gjitha gize pjesë.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)1.5 HP
Thithjen në 230V (NJË)8.2
Capacitor25 µF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)750
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)15
Lloji i ujitacqua lurida
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)42,8
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)20,2
Default
Garanci40-50 gr/mq

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar