MC 15/45 - Pompa elektrike për të zeza me dual-CHANNEL tre faza

MC 15/45

Produkt i ri

Rrjedha normat e deri në 750 l/min (45 m3/h). Kreu deri në 14 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 317 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 317 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 3,17 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

317,84 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa në MC seri janë të pajisura me binjake-KANALI që lejon kullimin e lëngjeve me praninë e pezulluar solids deri Ø 50 mm të shkurtër fibrave.

Janë të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, e jashtëzakonshme, forca, rezistenca ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri.

Ata janë të rekomanduara për të pompimit të ujërave të zeza dhe ujërave të zeza, të ujërave të ndotura, ujërave të përziera me baltë, nëntokësore dhe ujërave sipërfaqësore për përdorime të tilla si: condominiums, industri, multi-katëshe parqet e makinave, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave fushat, etj

Versioni i ri i gjykatës së QARKUT në seri krejtësisht të dizajnuara dhe të bëhet edhe më i besueshëm me futjen në përdorim të dyfishtë mekanike vulë dhe trajtimi në cataphoresis të gjitha gize pjesë.

Modele të performancës dhe MC

LLOJI
tre-fazor
MC 10/45
MC 15/45
MC 15/50
MC 20/50
MC 30/50
MC 40/50
MC 30/70
MC 40/70
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5
1.11.5
1.52
2.23
34
2.23
34

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 400V (NJË)3.2
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)50
Prurjes max. (l./min.)750
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)15
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)42.8
Pesha (kg)19.2
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave MC 45

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së MC 45 Pedrollo pompa.

Shkarkime (546.72k)