• I ri
  MCm 15/50 - Pompa elektrike për ujërat e zeza, jo-bllokoj lloji
  • MCm 15/50 - Pompa elektrike për ujërat e zeza, jo-bllokoj lloji

  MCm 15/50 - Pompa elektrike për ujërat e zeza, jo-bllokoj lloji të vetme-faza

  Rishikimi (0)
  462,53 EUR

  Prurjes deri në 800 l/min (48 m3/h). Kreu deri në 14 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

  Sasi :
   Vlerësimet dhe vlerësimet e klientëve
  Askush nuk ka postuar një përmbledhje ende
  në këtë gjuhë  • Politiche per la sicurezza (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)
  • Politiche per le spedizioni (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)
  • Politiche per i resi (modificale nel modulo Rassicurazioni cliente)

  Pompa në MC seri, të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, e jashtëzakonshme, forca, rezistenca ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri.

  Janë të pajisura me binjake-KANALI që lejon kullimin e lëngjeve me praninë e fortë të organeve në suspendim, të shkurtër-fibra.

  Ata janë arsye të përshtatshme për bartja e mbeturinave të ujit dhe ujërave të zeza, të ujërave të ndotura, ujërave të përziera me baltë, ujërave nëntokësore dhe sipërfaqësore nga përdor të tilla si: condominiums, ndërtesat publike, industri, multi-katëshe parqet e makinave, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave fushat, etj

  Pedrollo
  MCm 15/50
  10 Artikuj

  Fleta e të dhënave

  Lartësia (cm)
  52.4
  Temperatura max. të lëngshme (°C)
  40
  Kabllo gjatësia (m)
  10
  Përhapja min. (m.)
  1
  Pesha (kg)
  36.7
  Thithjen në 230V (NJË)
  9.0
  Trupi i pompë
  Cast Iron
  Prurjes min. (l./min.)
  100
  Prurjes max. (l./min.)
  800
  Prizë
  2 "1/2
  Max kokë. (m.)
  14
  Capacitor
  31.5 μF450 VL
  Loans
  kullim, tharje, ujë pak i ndyrë
  Impeller
  AISI 304 çelik inox
  Lloji i motorit
  FAZA
  Garanci
  Dy vjet
  Numri i impellers
  1
  Boshtit të motorit
  AISI 431 çelik inox
  Valvul kontrolloni
  jo
  Shkallën e mbrojtjes
  IP 68
  Fuqia motorike (HP)
  1.5

  Referencat specifike

  Shkarko

  Fleta e të dhënave MC 50-70

  Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së MC 50-70 Pedrollo pompat.

  Shkarko (629.44k)

  Për momentin nuk ka komente nga klientët.

  Shkruani rishikimin tuaj
  MCm 15/50 - Pompa elektrike për ujërat e zeza, jo-bllokoj lloji të vetme-faza
   Shqyrtime

  Bëhu i pari që do të shkruash vlerësimin tënd !