MC 15/50 Pompa për të kanalizimeve të ujërave të DY faza Shfaq të madhe

MC 15/50 Pompa për të kanalizimeve të ujërave të DY faza

MC 15/50

Produkt i ri

Prurjes deri në 800 l/min (48 m3/h). Kreu deri në 14 m. Motor 1.1 Kw (1.5 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 564 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 564 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 5,64 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

564,29 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa në MC seri, të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, e jashtëzakonshme, forca, rezistenca ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri.

Janë të pajisura me binjake-KANALI që lejon kullimin e lëngjeve me praninë e fortë të organeve në suspendim, të shkurtër-fibra.

Ata janë arsye të përshtatshme për bartja e mbeturinave të ujit dhe ujërave të zeza, të ujërave të ndotura, ujërave të përziera me baltë, ujërave nëntokësore dhe sipërfaqësore nga përdor të tilla si: condominiums, ndërtesat publike, industri, multi-katëshe parqet e makinave, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave fushat, etj

Modele të performancës dhe MC

LLOJI
tre-fazor
MC 10/45
MC 15/45
MC 15/50
MC 20/50
MC 30/50
MC 40/50
MC 30/70
MC 40/70
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5
1.11.5
1.52
2.23
34
2.23
34

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 400V (NJË)3.5
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)100
Prurjes max. (l./min.)800
Përhapja min. (m.)1
Max kokë. (m.)16
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAISI 431 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanstharje
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)52.4
Pesha (kg)35.4
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave MC 50-70

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së MC 50-70 Pedrollo pompat.

Shkarkime (629.44k)