MC 40/50 - Pompa elektrike për të zeza me dual-CHANNEL tre faza Pamjen më të mëdha

MC 40/50

Pedrollo

MC 40/50 - Pompa elektrike për të zeza me dual-CHANNEL tre faza

Prurjes deri në 1100 l/min (66 m3/h). Kokën lart për 24 m. Engine 3 Kw (4 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 722 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 722 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 7,22 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

722,23 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)4 HP
Thithjen në 230V (NJË)13.5
Thithjen në 400V (NJË)7.8
Kabllo gjatësia (m)10
Prurjes min. (l./min.)100
Prurjes max. (l./min.)1100
Përhapja min. (m.)4
Max kokë. (m.)25
Lloji i ujitacqua lurida
Prizë2" 1/2
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox AISI 431
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)53,7
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)42,2
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Pompa në MC seri, të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, e jashtëzakonshme, forca, rezistenca ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri.

Janë të pajisura me binjake-KANALI që lejon kullimin e lëngjeve me praninë e fortë të organeve në suspendim, të shkurtër-fibra.

Ata janë arsye të përshtatshme për bartja e mbeturinave të ujit dhe ujërave të zeza, të ujërave të ndotura, ujërave të përziera me baltë, ujërave nëntokësore dhe sipërfaqësore nga përdor të tilla si: condominiums, ndërtesat publike, industri, multi-katëshe parqet e makinave, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave fushat, etj

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)4 HP
Thithjen në 230V (NJË)13.5
Thithjen në 400V (NJË)7.8
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)100
Prurjes max. (l./min.)1100
Përhapja min. (m.)4
Max kokë. (m.)25
Lloji i ujitacqua lurida
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë2" 1/2
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox AISI 431
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)53,7
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)42,2
Default
Garanci40-50 gr/mq

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar