MCm 30/70 - Pompa elektrike për ujërat e zeza, jo-bllokoj lloji Shfaq të madhe

MCm 30/70 - Pompa elektrike për ujërat e zeza, jo-bllokoj lloji të vetme-faza

MCm 30/70

Produkt i ri

Rrjedha normat e deri në 1500 l/min (90 m3/h). Kreu deri në 12 m. Motor 2.2 Kw (3 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1006 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1006 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 10,06 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

1 006,07 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompa në MC seri, të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, e jashtëzakonshme, forca, rezistenca ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri.

Janë të pajisura me binjake-KANALI që lejon kullimin e lëngjeve me praninë e fortë të organeve në suspendim, të shkurtër-fibra.

Ata janë arsye të përshtatshme për bartja e mbeturinave të ujit dhe ujërave të zeza, të ujërave të ndotura, ujërave të përziera me baltë, ujërave nëntokësore dhe sipërfaqësore nga përdor të tilla si: condominiums, ndërtesat publike, industri, multi-katëshe parqet e makinave, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave fushat, etj

Modele dhe performancës MCm

LLOJI
të vetme-faza
MCm 10/45
MCm 15/45
MCm 15/50
MCm 20/50
MCm 30/50
MCm 30/70
PUSHTET
KWHP
0.751
1.11.5
1.11.5
1.52
2.23
2.23

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)3
Thithjen në 230V (NJË)15.2
Capacitor60 μF450 VL
Kabllo gjatësia (m)10
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)100
Prurjes max. (l./min.)1500
Përhapja min. (m.)2
Max kokë. (m.)13
Karakteristikat e ndërtimit
Prizë3 '
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAISI 431 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Caratteristiche essenziali
Loanskullim
Loansujë pak i ndyrë
Loanstharje
Limiti di impiego
Temperatura max. të lëngshme (°C)40
Dimensioni e peso
Lartësia (cm)57.7
Pesha (kg)45
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave MC 50-70

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së MC 50-70 Pedrollo pompat.

Shkarkime (629.44k)