MC 40/70 - Pompa elektrike për të zeza me dual-CHANNEL tre faza Pamjen më të mëdha

MC 40/70

Pedrollo

MC 40/70 - Pompa elektrike për të zeza me dual-CHANNEL tre faza

Prurjes deri në 1600 l/min (96 m3/h). Kreu deri në 15 m. Engine 3 Kw (4 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 77 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 77 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 7,70 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.
Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

777,44 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Një klik mënyrë që

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)4 HP
Thithjen në 230V (NJË)13,5
Thithjen në 400V (NJË)7,8
Kabllo gjatësia (m)10
Prurjes min. (l./min.)200
Prurjes max. (l./min.)1600
Përhapja min. (m.)4
Max kokë. (m.)17
Lloji i ujitacqua lurida
Prizë2" 1/2
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox AISI 431
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)57,7
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)45,3
Garanci40-50 gr/mq

Më shumë info

Pompa në MC seri, të ndërtuara prej gize të konsiderueshme trashësi, e jashtëzakonshme, forca, rezistenca ndaj gërryerjes dhe qëndrueshmëri.

Janë të pajisura me binjake-KANALI që lejon kullimin e lëngjeve me praninë e fortë të organeve në suspendim, të shkurtër-fibra.

Ata janë arsye të përshtatshme për bartja e mbeturinave të ujit dhe ujërave të zeza, të ujërave të ndotura, ujërave të përziera me baltë, ujërave nëntokësore dhe sipërfaqësore nga përdor të tilla si: condominiums, ndërtesat publike, industri, multi-katëshe parqet e makinave, nëntokësore parqet e makinave për larjen e rrobave fushat, etj

Të dhënat fletë

Dati del motore elettrico
Lloji i motoritTRIFASE
Fuqia motorike (HP)4 HP
Thithjen në 230V (NJË)13,5
Thithjen në 400V (NJË)7,8
Kabllo gjatësia (m)10
Caratteristiche idrauliche
Prurjes min. (l./min.)200
Prurjes max. (l./min.)1600
Përhapja min. (m.)4
Max kokë. (m.)17
Lloji i ujitacqua lurida
Caratteristiche costruttive
Prizë2" 1/2
Trupi i pompëGhisa
ImpellerAcciaio inox AISI 304
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox AISI 431
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)vedi scheda tecnica
Lartësia (cm)57,7
Thellësia (cm)vedi scheda tecnica
Pesha (Kg)45,3
Default
Garanci40-50 gr/mq

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar