E. Sybox - Grup presioni, vetëm fazë, 2 HP Shfaq të madhe

E. Sybox - Grup presioni, vetëm fazë, 2 HP

60147200

Produkt i ri

Prurjes deri në 120 l/min (9 m3/h). Kreu deri në 65 m. Motor 1.55 Kw (2.11 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 816 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 816 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 8,16 € .


816,00 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E. SYBOX është e integruar të sistemit elektronik të DAB për pressurization e ujit në mjedisin në shtëpi dhe të banimit.

Me inverter sistemin E. SYBOX ju të merrni ngushëllimin e presion të vazhdueshëm në sistem dhe kursim të energjisë. I përshtatshëm për përdorim me ujë të pijshëm, në familje instalime, të kopshtarisë dhe të ujitjes, të përshtatshme për të krijuar grupet e deri tek 4 pompa.

E. SYBOX nuk kërkon ndonjë komponent shtesë për instalimin e saj.

Ajo përbëhet nga një multistage pompë, vetë-mbushje baruti, elektronike inverter menaxhimit, sensorë presion dhe të ecurisë, të shfaqur vari-kënd LCD me rezolucion të lartë dhe zgjerimin enë të integruar nga 2 litra.

Mund të jetë i instaluar në të dy vertikale dhe horizontale, por edhe në hapësira të ngushta, pa një të lartë të ajrit të këmbimit.

Pajisje (dhe.sywall, dhe.sydock, dhe.sytwin, dhe.sytank) të lejojë të shumta për mundësitë e instalimit. Ujë ftohur me motor, fairings mbrojtëse në ABS me zë-thithjen funksionin, dridhje damping këmbët dhe elektronike bëjnë atë një produkt absolutisht të qetë (45 dB në standarde të përdorur) dhe kompakte.

Pajisja celulare e lehtëson krijimin e grupeve të pressurization dhe lidhja me pajisje të tjera në DAB (të tilla si, dhe.sylink).

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)2
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...