CB2 - 2CPm 25/16B presionit të Grupit, të vetme-faza

CB2 - 2CPm 25/16B

Produkt i ri

2 POMPA E VETME-FAZA

Në fushën e performancës

Prurjes deri në 280 l/min (16.8 m3/h) Kreu deri në 58 m Motor 2 x 1,5 Kw (2 x 2 HP)

Pompohet të lëngshme: ujë të pastër,
Përdorimi: në familje, civile, industriale, bujqësore

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 1272 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 1272 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 12,72 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

Calculate Delivery Cost

1 272,11 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E COMBIPRESS janë grupet e presionit ka dy pompa që janë mbledhur në një njësi të gatshëm për instalim.

Grupet janë të rregulluar në mënyrë që, për çdo ngritjen e kërkesës nga përdoruesit, për të automatikisht nisjen e një apo të dy pompa me radhë.
Kjo i lejon për të reduktuar ndjeshëm elektrike konsumi i energjisë nga momenti që hyjnë në funksion, vetëm pompa e nevojshme për të plotësuar kërkesat për ujë.

Qark elektronik në elektrike panel nyjëtimi funksionimin e pompave.

Modele dhe performancës CB2m

LLOJI
monofase
CB2 - MKm 3/3
CB2 - MKm 3/4
CB2 - MKm 3/5
CB2 - MKm 3/6
CB2 - MKm 5/4
CB2 - MKm 5/5
CB2 - MKm 5/6
CB2 - MKm 8/4
CB2 - 4CPm 100
CB2 - 3CRm 80
CB2 - 4CRm 80
CB2 - 5CRm 80
CB2 - 4CRm 100
CB2 - 5CRm 100
CB2 - 2CPm 25/130
CB2 - 2CPm 25/14B
CB2 - 2CPm 25/16C
CB2 - 2CPm 25/16B
POWER
KWHP
2x0.752x1
2x1.12x1.5
2x1.12x1.5
2x1.52x2
2x1.12x1.5
2x1.12x1.5
2x2.22x3
2x1.52x2
2x0.752x1
2x0.452x0.60
2x0.552x0.75
2x0.752x1
2x0.752x1
2x1.12x1.5
2x0.752x1
2x1.12x1.5
2x1.12x1.5
2x1.52x2

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)4
Thithjen në 230V (NJË)20
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)40
Prurjes max. (l./min.)280
Përhapja min. (m.)30
Max kokë. (m.)56
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje2 "
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
Impellertunxh
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)53
Lartësia (cm)78
Thellësia (cm)68.8
Pesha (kg)79.5
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Data fletë CB2

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së CB2 Pedrollo pompa.

Shkarkime (1.54M)