CB2 - 2CP 32/210A - Grupi presionin e tre faza

CB2 - 2CP 32/210A

Produkt i ri

2 TRE-FAZA E POMPAVE

Në fushën e performancës

Rrjedha normat e deri në 440 l/min (26.4 m3/h) Kokën lart për 112 m Motor: 2 x 7.5 Kw (2 x 10 HP)

Pompohet të lëngshme: ujë të pastër,
Përdorimi: në familje, civile, industriale, bujqësore

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 2524 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 2524 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 25,24 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

2 524,45 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E COMBIPRESS janë grupet e presionit ka dy pompa që janë mbledhur në një njësi të gatshëm për instalim.

Grupet janë të rregulluar në mënyrë që, për çdo ngritjen e kërkesës nga përdoruesit, për të automatikisht nisjen e një apo të dy pompa me radhë.
Kjo i lejon për të reduktuar ndjeshëm elektrike konsumi i energjisë nga momenti që hyjnë në funksion, vetëm pompa e nevojshme për të plotësuar kërkesat për ujë.

Qark elektronik në elektrike panel nyjëtimi funksionimin e pompave.

Modele të performancës dhe CB2

LLOJI
trifase
CB2 - MK 3/3
CB2 - MK 3/4
CB2 - MK 3/5
CB2 - MK 3/6
CB2 - MK 5/4
CB2 - MK 5/5
CB2 - MK 5/6
CB2 - MK 5/7
CB2 - MK 5/8
CB2 - MK 8/4
CB2 - MK 8/5
CB2 - MK 8/6
CB2 - 2CP 25/130
CB2 - 2CP 25/14B
CB2 - 2CP 25/16C
CB2 - 2CP 25/16B
CB2 - 2CP 25/16A
CB2 - 2CP 32/200C
CB2 - 2CP 32/200B
CB2 - 2CP 32/210B
CB2 - 2CP 32/210A
CB2 - 2CP 40/180C
CB2 - 2CP 40/180B
CB2 - 2CP 40/180A
PUSHTET
KWHP
2x0.752x1
2x1.12x1.5
2x1.12x1.5
2x1.52x2
2x1.12x1.5
2x1.12x1.5
2x1.52x2
2x1.82x2.5
2x2.22x3
2x1.52x2
2x1.82x2.5
2x2.22x3
2x0.752x1
2x1.12x1.5
2x1.12x1.5
2x1.52x2
2x2.22x3
2x32x4
2x42x5.5
2x5.52x7.5
2x7.52x10
2x42x5.5
2x5.52x7.5
2x7.52x10

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)20
Thithjen në 400V (NJË)32
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)40
Prurjes max. (l./min.)500
Përhapja min. (m.)74
Max kokë. (m.)112
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje3 '
Prizë2 "
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerNoryl
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)70
Lartësia (cm)98.7
Thellësia (cm)68.8
Pesha (kg)156
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Data fletë CB2

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së CB2 Pedrollo pompa.

Shkarkime (1.54M)