CB2 - 4CPm 100-C - presion përforcues të vetme-faza Shfaq të madhe

CB2 - 4CPm 100-C - presion përforcues të vetme-faza

CB2 - 4CPm 100-C

Produkt i ri

2 POMPA E VETME-FAZA

Në fushën e performancës

Prurjes deri në 190 l/min (11.3 m3/h) Kreu deri në 50 m Engine 2, x 0.75 Kw (2 x 1 HP)

Pompohet të lëngshme: ujë të pastër,
Përdorimi: në familje, civile, industriale, bujqësore

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 955 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 955 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 9,55 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

955,02 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

E COMBIPRESS janë grupet e presionit ka dy pompa që janë mbledhur në një njësi të gatshëm për instalim.

Grupet janë të rregulluar në mënyrë që, për çdo ngritjen e kërkesës nga përdoruesit, për të automatikisht nisjen e një apo të dy pompa me radhë.
Kjo i lejon për të reduktuar ndjeshëm elektrike konsumi i energjisë nga momenti që hyjnë në funksion, vetëm pompa e nevojshme për të plotësuar kërkesat për ujë.

Qark elektronik në elektrike panel nyjëtimi funksionimin e pompave.

Modele dhe performancës CB2m

LLOJI
monofase
CB2 - MKm 3/3
CB2 - MKm 3/4
CB2 - MKm 3/5
CB2 - MKm 3/6
CB2 - MKm 5/4
CB2 - MKm 5/5
CB2 - MKm 5/6
CB2 - MKm 8/4
CB2 - 4CPm 100
CB2 - 3CRm 80
CB2 - 4CRm 80
CB2 - 5CRm 80
CB2 - 4CRm 100
CB2 - 5CRm 100
CB2 - 2CPm 25/130
CB2 - 2CPm 25/14B
CB2 - 2CPm 25/16C
CB2 - 2CPm 25/16B
POWER
KWHP
2x0.752x1
2x1.12x1.5
2x1.12x1.5
2x1.52x2
2x1.12x1.5
2x1.12x1.5
2x2.22x3
2x1.52x2
2x0.752x1
2x0.452x0.60
2x0.552x0.75
2x0.752x1
2x0.752x1
2x1.12x1.5
2x0.752x1
2x1.12x1.5
2x1.12x1.5
2x1.52x2

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)2
Thithjen në 230V (NJË)12
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)10
Prurjes max. (l./min.)260
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)50
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "1/2
Prizë1 "1/2
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerNoryl
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)53
Lartësia (cm)73.7
Thellësia (cm)68.8
Pesha (kg)52
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Data fletë CB2

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa të punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së CB2 Pedrollo pompa.

Shkarkime (1.54M)