JSWm 1BX - 05 VT - Grup presioni i ujit të sistemit me pompë Shfaq të madhe

JSWm 1BX - 05 VT - Grup presioni i ujit të sistemit me pompë JSWm 1BX

JSWm 1BX - 05 VT

Produkt i ri

Të vetme-FAZA

Në fushën e performancës

Prurjes deri në 50 l/min (3 m3/h) Kreu deri në 32 m Motor 0.37 Kw (0.50 HP)

Pompohet të lëngshme: ujë të pastër,
Përdorimi: në shtëpi
Lloji: sipërfaqe
Range: portativ

Aplikimi kufijve

Lartësia e thithje të vlerësuar deri në 9 m ambientit Temperatura deri +40°C max Presion në trup pompë: 6 bar

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 152 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 152 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,52 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

152,95 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në grupe të vogla presionin e ujit të sistemit me zgjerimin anije është sferike dhe 0.5 litra, me AUTOMATIK operacion, të përshtatshme për shpërndarjen e ujit nën presion për përdorim të brendshëm.

Modele dhe performancës HYDROFRESH 05 VT

LLOJI
të vetme-faza
PKm 60 - 05 VT
JCRm 1B - 05 VT
JSWm 1BX - 05 VT
JSWm 1AX - 05 VT
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.480.65
0.480.65
0.550.75

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.65
Thithjen në 230V (NJË)3.1
Capacitor10 μF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)60
Përhapja min. (m.)12
Max kokë. (m.)37
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëCast Iron
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)43.0
Lartësia (cm)26.0
Thellësia (cm)22.0
Pesha (kg)11.5
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave Hydrofresh

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së grupeve Hydrofresh Pedrollo.

Shkarkime (609.76k)