JSWm 1AX - 24 SF - Grup presioni i ujit të sistemit me pompë Shfaq të madhe

JSWm 1AX - 24 SF - Grup presioni i ujit të sistemit me pompë JSWm 1AX

JSWm 1AX - 24 SF

Produkt i ri

Thithje lartësi deri në 9 m
Motor 0.60 Kw (0.85 HP)
Prurjes deri në 50 l/min
Kokën lart për 47 m
Kalibrimit 1.8 - 3.2 bar

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 175 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 175 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,75 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

175,97 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në grupe të vogla presionin e ujit të sistemit me zgjerimin tank sferike 24 litra, me AUTOMATIK operacion, të përshtatshme për shpërndarjen e ujit nën presion për përdorim të brendshëm.

Modele dhe performancës HYDROFRESH 24 SF

LLOJI
të vetme-faza
PKm 60 - 24 SF
PKm 65 - 24 SF
JCRm 1B - 24 SF
JCRm 1A - 24 SF
JSWm 1CX - 24 SF
JSWm 1BX - 24 SF
JSWm 1AX - 24 SF
JSWm 2CX - 24 SF
JSWm 2BX - 24 SF
JSWm 2AX - 24 SF
PLURIJETm 3/60X - 24 SF
PLURIJETm 3/80X - 24 SF
PLURIJETm 4/80X - 24 SF
PLURIJETm 3/100X - 24 SF
PLURIJETm 4/100X - 24 SF
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.500.75
0.480.65
0.550.75
0.370.50
0.480.65
0.550.75
0.751
0.901.25
1.11.5
0.370.50
0.480.65
0.550.70
0.550.75
0.751

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.75
Thithjen në 230V (NJË)3.9
Capacitor14 μF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)60
Përhapja min. (m.)17
Max kokë. (m.)48
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëCast Iron
Impellerpolimer teknik
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)39.4
Lartësia (cm)59
Thellësia (cm)35
Pesha (kg)18
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave Hydrofresh

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së grupeve Hydrofresh Pedrollo.

Shkarkime (609.76k)