PKm 65 - PE 1 - Grupi i presionit të vetme të fazës 0.7 HP Shfaq të madhe

PKm 65 - PE 1 - Grupi i presionit të vetme të fazës 0.7 HP

PKm 65 - EP 1

Produkt i ri

Prurjes deri në 50 l/min (3 m3/h). Kreu deri në 55 m. Motor 0.50 Kw (0,70 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 164 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 164 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,64 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

164,83 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Të vetme-faza e pompë elektrike me impeller pajisje PKm 65 plotë me elektronike rregullatori EASYPRESS-1 me një presioni të matur, të programuar për të filluar dhe ndalimin e të pompë, hapjen dhe mbylljen e rubinet.

E pajisur me bashkim për lidhje të shpejtë GSR kabllo 1.5 metra me schuko plug.

Në rast të mungesës së ujit dhe elektronike presion rregullatori siguron ndalimin e të pompë.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.70
Thithjen në 230V (NJË)3.7
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)50
Përhapja min. (m.)8
Max kokë. (m.)55
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëCast Iron
Impellertunxh
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Default
GaranciDy vjet

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Easypump kartë EP

Karta e vendosur për ngritësin e Pedrollo me ndërprerës presioni Easypress.

Shkarkime (120.02k)