3CPm 60-C - PE 1 - Grup presioni, vetëm faza, 0.5 HP Shfaq të madhe

4CRm 80 - PE 1 - presioni i Grupit, të vetme-faza e 0.75 HP

4CRm 80 - EP 1

Produkt i ri

Prurjes deri në 70 l/min (4.2 m3/h). Kreu deri në 27 m. Motor 0.55 Kw (0.75 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 233 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 233 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,33 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

233,14 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Pompë elektrike multigirante të vetme-faza e 4CRm 80 plotë me elektronike rregullatori EASYPRESS-1 me një presioni të matur, të programuar për të filluar dhe ndalimin e të pompë, hapjen dhe mbylljen e rubinet.

E pajisur me bashkim për lidhje të shpejtë GSR kabllo 1.5 metra me schuko plug.

Në rast të mungesës së ujit dhe elektronike presion rregullatori siguron ndalimin e të pompë.

Komente

Lidhur Me Produktet

Shkarkime

Easypump kartë EP

Karta e vendosur për ngritësin e Pedrollo me ndërprerës presioni Easypress.

Shkarkime (120.02k)