JCRm 1B - 24 CL - Grup presioni i ujit të sistemit me pompë Shfaq të madhe

JCRm 1B - 24 CL - Grup presioni i ujit të sistemit me pompë JCRm 1B-N

JCRm 1B - 24 CL

Produkt i ri

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 205 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 205 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,05 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

205,67 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në grupe të vogla presionin e ujit të sistemit me zgjerimin tank sferike 24 litra, me AUTOMATIK operacion, të përshtatshme për shpërndarjen e ujit nën presion për përdorim të brendshëm.

Modele dhe performancës HYDROFRESH 24 CL

LLOJI
monophasé
PKm 60 - 24 CL
PKm 65 - 24 CL
CPm 158 - 24 CL
CPm 170 - 24 CL
JCRm 1B - 24 CL
JCRm 1A - 24 CL
JCRm 2C - 24 CL
JCRm 2A - 24 CL
JSWm 1BX - 24 CL
JSWm 1AX - 24 CL
JSWm 2CX - 24 CL
JSWm 2BX - 24 CL
JSWm 2AX - 24 CL
PLURIJETm 3/80X - 24 CL
PLURIJETm 4/80X - 24 CL
PLURIJETm 3/100X - 24 CL
PLURIJETm 4/100X - 24 CL
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.500.75
0.751
1.11.5
0.480.65
0.550.75
0.751
1.11.5
0.480.65
0.550.75
0.751
0.901.25
1.11.5
0.480.65
0.550.70
0.550.75
0.751

PUSHTET
RRJEDHIN

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)0.65
Thithjen në 230V (NJË)3.1
Capacitor10 μF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)60
Përhapja min. (m.)12
Max kokë. (m.)36
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëAISI 304 çelik inox
ImpellerAISI 304 çelik inox
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)55.0
Lartësia (cm)56.0
Thellësia (cm)25.5
Pesha (kg)14.7
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave Hydrofresh

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së grupeve Hydrofresh Pedrollo.

Shkarkime (609.76k)