JSWm 2BX - 24 CL - Grup presioni i ujit të sistemit me pompë JSWm 2BX

JSWm 2BX - 24 CL

Produkt i ri

Thithje lartësi deri në 9 m Motor 1.25 HP prurjes deri në 80 l/min Kokën deri në 50 metra Kalibrimit 2.0 - 3.5 bar

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 201 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 201 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,01 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

201,96 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në grupe të vogla presionin e ujit të sistemit me zgjerimin tank sferike 24 litra, me AUTOMATIK operacion, të përshtatshme për shpërndarjen e ujit nën presion për përdorim të brendshëm.

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)01:25
Thithjen në 230V (NJË)5.8
Capacitor25 μF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)70
Përhapja min. (m.)24
Max kokë. (m.)54
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëCast Iron
Impellerpolimer teknik
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)55.0
Lartësia (cm)53.0
Thellësia (cm)25.5
Pesha (kg)21.3
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkime

Fleta e të dhënave Hydrofresh

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së grupeve Hydrofresh Pedrollo.

Shkarkime (609.76k)