JSWm 2AX - 24 CL - Grup presioni i ujit të sistemit me pompë JSWm 2AX

JSWm 2AX - 24 CL

Produkt i ri

  • Thithje lartësi deri në 9 m
  • Motori 1.5 HP
  • Prurjes deri në 80 l/min
  • Kreu deri në 50 metra
  • Rregullimi 2.5 - 4.0 bar

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 209 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 209 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,09 € .


209,38 € me TVSH

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë infromacione

Në grupe të vogla presionin e ujit të sistemit me zgjerimin tank sferike 24 litra, me AUTOMATIK operacion, të përshtatshme për shpërndarjen e ujit nën presion për përdorim të brendshëm.

Modele dhe performancës HYDROFRESH 24 CL

LLOJI
monophasé
PKm 60 - 24 CL
PKm 65 - 24 CL
CPm 158 - 24 CL
CPm 170 - 24 CL
JCRm 1B - 24 CL
JCRm 1A - 24 CL
JCRm 2C - 24 CL
JCRm 2A - 24 CL
JSWm 1BX - 24 CL
JSWm 1AX - 24 CL
JSWm 2CX - 24 CL
JSWm 2BX - 24 CL
JSWm 2AX - 24 CL
PLURIJETm 3/80X - 24 CL
PLURIJETm 4/80X - 24 CL
PLURIJETm 3/100X - 24 CL
PLURIJETm 4/100X - 24 CL
PUSHTET
KWHP
0.370.50
0.500.75
0.751
1.11.5
0.480.65
0.550.75
0.751
1.11.5
0.480.65
0.550.75
0.751
0.901.25
1.11.5
0.480.65
0.550.70
0.550.75
0.751

PUSHTET
RRJEDHIN

Komente

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritFAZA
Fuqia motorike (HP)1.5
Thithjen në 230V (NJË)6.0
Capacitor25 μF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)70
Përhapja min. (m.)28
Max kokë. (m.)58
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1 "
Prizë1 "
Trupi i pompëCast Iron
Impellerpolimer teknik
Numri i impellers1
Boshtit të motoritEN 10088-3 1.4104 çelik inox
Valvul kontrollonijo
Shkallën e mbrojtjesIP 44
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)55.0
Lartësia (cm)53.0
Thellësia (cm)25.5
Pesha (kg)21.6
Default
GaranciDy vjet

Shkarkime

Fleta e të dhënave Hydrofresh

Dizajn dhe Operative Karakteristikat. Kthesa e punës, kufizimet e përdorimit dhe madhësisë së grupeve Hydrofresh Pedrollo.

Shkarkime (609.76k)