PKm 60 - 05 VT - Grup presioni i ujit të sistemit me pompë PKm Pamjen më të mëdha

PKm 60 - 05 VT

Pedrollo

PKm 60 - 05 VT - Grup presioni i ujit të sistemit me pompë PKm 60

Thithje lartësi deri në 9 metra. Motor 0.37 Kw (0.50 HP). Prurjes deri në 32 l/min. Kreu deri në 40 metra. Kalibrimit 1.4 - 2.8 bar.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 108 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 108 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 1,08 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

108,93 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Të dhënat fletë

Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Thithjen në 230V (NJË)2.5
Capacitor10 µF450 VL
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)40
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)40
Goja e Thithje1"
Prizë1"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerOttone
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Gjerësia (cm)21,0
Lartësia (cm)24,5
Thellësia (cm)23,0
Pesha (Kg)6,8
GaranciDy vjet

Më shumë info

Në grupe të vogla presionin e ujit të sistemit me zgjerimin anije është sferike dhe 0.5 litra, me AUTOMATIK operacion, të përshtatshme për shpërndarjen e ujit nën presion për përdorim të brendshëm.

Komente

Bëhu i pari të shkruani komentin tuaj !

Të dhënat fletë

Të dhënat e motorit elektrik
Lloji i motoritMONOFASE
Fuqia motorike (HP)0.50 HP
Thithjen në 230V (NJË)2.5
Capacitor10 µF450 VL
Karakteristikat hidraulike
Prurjes min. (l./min.)5
Prurjes max. (l./min.)40
Përhapja min. (m.)5
Max kokë. (m.)40
Karakteristikat e ndërtimit
Goja e Thithje1"
Prizë1"
Trupi i pompëGhisa
ImpellerOttone
Numri i impellers1
Boshtit të motoritAcciaio inox EN 10088-3 1.4104
Valvul kontrollonino
Shkallën e mbrojtjesIP 68
Dimensioni e peso
Gjerësia (cm)21,0
Lartësia (cm)24,5
Thellësia (cm)23,0
Pesha (Kg)6,8
Default
GaranciDy vjet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar