2CPm 25/130N - PE 1 - presioni i Grupit, të vetme-faza 1 HP Pamjen më të mëdha

3CRm 80 - EP 1

Pedrollo

3CRm 80 - PE 1 - Grup presioni, vetëm faza, 0.6 HP

Prurjes deri në 100 l/min (6 m3/h). Kreu deri në 39 m. Motor 0.45 Kw (0.60 HP).

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 215 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 215 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 2,15 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Paketimi i përforcuar për të zvogëluar dëmtimin e transportit.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

215,87 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Pompë elektrike multigirante të vetme-faza e 3CRm 80 plotë me elektronike rregullatori EASYPRESS-1 me një presioni të matur, të programuar për të filluar dhe ndalimin e të pompë, hapjen dhe mbylljen e rubinet.

E pajisur me bashkim për lidhje të shpejtë GSR kabllo 1.5 metra me schuko plug.

Në rast të mungesës së ujit dhe elektronike presion rregullatori siguron ndalimin e të pompë.

Lidhur Me Produktet

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...

Shkarkuar