STA-13R - mekanike të Nënshkruar në 13 mm Pamjen më të mëdha

STA-13R

Pedrollo

STA-13R - mekanike të Nënshkruar në 13 mm

Për submersible pompë elektrike. Pompë PEDROLLO KRYE MULTI 2 DHE 3, TOP MULTI-MOSHAVE 2-3, një TOP SHUMË-TECH 2-3, TOP MULTI-EVOTECH 2-3.

Më shumë detaje

Me blerjen e këtij produkti që ju mund të mbledhë deri në 3 pikë . Shportën tuaj do të përgjithshme 3 pikë që mund të konvertohet në një faturë të 0,03 € .


Asistencë telefonike për informacion para blerjes.

Ndihma pas shitjes për instalimin e produktit.

3,42 € tatimore incl.

Produkt të ri

Bëni një propozim për blerje

Oferta juaj është dërguar.


  • E menduar si çmimin e ofruar për një të vetme të produktit
  •     *Fushat E Domosdoshme

E ngarkimit

Vlerësimet e konsumatorit dhe komente

Askush nuk e ka postuar një rishikim ende
në këtë gjuhë

Më shumë info

Mekanike të nënshkruar për submersible pompa PEDROLLO KRYE MULTI 2 DHE 3, TOP MULTI-MOSHAVE 2-3, një TOP SHUMË-TECH 2-3, TOP MULTI-EVOTECH 2-3.

Fiks unazë në qeramikë, e rradhës ring e bëri të grafit, elastomer EPDM çeliku pranverë ASI304.
Bosht Ø 13 mm.

Klientët që blenë këtë libër, blenë edhe...